Öz Urfalı Kebap Emek / Ankara Kebap Siparis

HAKKIMIZDA

                                                                Öz Urfalı Kebap Emek / Ankara Hakkında

 

Ülkemizin en zengin yemek kültürüne sahip ili olan Şanlıurfa'nın yöresel yemeklerini nezih, temiz ve modern bir ortamda sunmak için 1990 yılında  Ahmet Mithat Efendi / Çankaya 'da tüm Ankara'lıların hizmetine sunulan Özurfalı Kebap, işletmecisinin tecrübesi ile çok kısa sürede damak lezzetine önem verenlerin beğenisini kazanmıştır.  2. şube olarak Mesnevi sokakta, 2007 yılında Kazım Karabekir bölgesinde açılan şubelerimizi daha sonra 1996'dan beri devam etmekte olduğumuz Emek 4. caddedeki yerimizle birleştirerek tek şubede halen hizmet vermekteyiz.

Restoranımızda müşteri konforu için her türlü imkan sağlanmıştır.
Bugüne kadar yaptığımız sayısız Toplu Yemek, Düğün, Nişan, Urfa Sıra Geceleri, İftar organizasyonu için 200 kişilik kapasitemiz mevcuttur.
Restoranımızda Urfa'ya Has Lahmacun, patlıcanlı kebap, soğanlı kebap, kuzu şiş (tike kebabı) pirzola ve isteğe göre menü hazırlanmaktadır. Tatlı olarak şıllık tatlısı ve fıstıklı künefe menülerimiz bulunmaktadır.
İş başarısında birçok plaket ve ödüller alarak, bugüne kadar birçok bürokrat, bakanlık, milletvekilleri ve İbrahim Tatlıses gibi birçok ünlü sanatçıyı ağırladık ve her geçen gün müşteri portföyümüzü arttırmaktayız. 
Haftanın 7 günü Öğlen 09.00' da servisimiz başlar, akşam 01.00 de ise servisimiz sona ermektedir. Alkollü içecek servisimiz olmamakla birlikte gruplara zaten hesaplı olan fiyatlarımızda çok uygun indirimler yapılmaktadır. Tüm Ankara'lı ve şehir dışından gelecek olan misafirlerimizi restoranımıza bekliyoruz ve ayrıca paket servis olarak sosyal medya, websitemiz yada telefon ile siparişlerinizi verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bu işletmeyi açarken öncelikli olarak temel hedefimiz müşterilerimizin buradan yüzlerinde tebessümle ayrılmalarını sağlamaktı. Öz Urfalı Kebap'da ağırladığımız tüm müşterilerimizin yüzlerinde mutlu bir ifade görmek bize ne kadar doğru yolda olduğumuzun kanıtı gibi gelmektedir.. -Kurucu, Şeyh Müslüm Alemdaroğlu

REZERVASYON
0 312 223 71 71
ozurfali063@hotmail.com
Emek Mahallesi, Kazakistan Caddesi, No 96 / B, Emek Çankaya, Ankara
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.